Autoservis Mitsubishi

Autoservis


Mitsubishi autoservis Unikom Kutná Hora pro Vás zajistí:

Veškeré opravy provádějí výrobcem proškolení mechanici, kteří pracují s nejmodernějšími diagnostickými přístroji

Sazba servisu (1 hodina práce): 850 Kč bez DPH
Sleva 5 % pro naše věrné zákazníky!

Program náhradních vozidel Mitsubishi

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivost řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Pokud se do autorizovaných servisů objednáváte přes webový formulář on-line servis, lze v objednávce rovnou označit, zdali po dobu opravy Vašeho vozu budete mít o náhradní vůz Mitsubishi za zvýhodněných podmínek zájem.