Autoservis Mitsubishi

 

Mitsubishi autoservis Unikom Kutná Hora pro Vás zajistí:

  • Generální a běžné opravy
  • Nabízíme Vám komplexní servisní služby na vysoké profesionální úrovni
  • Veškeré opravy provádějí výrobcem proškolení mechanici, kteří pracují s nejmodernějšími diagnostickými přístroji příprava a zajištění technické prohlídky a kontroly emisí
  • Zajištění celoroční údržby autoklimatizací a výměna pylových filtrů, měření geometrie na nejmodernějším osmisenzorovém přístroji výměna čelních skel, montáž zabezpečovacích zařízení karosářské práce
  • Vyřízení pojistné události, zprostředkování pojištění motorového vozidla (Česká pojišťovna, Alianz, Kooperativa, Generalli, Triglav)

Veškeré klempířské a mechanické práce provádí naši vyškolení pracovníci s použitím moderních diagnostických přístrojů, dle technologických postupů stanovených výrobcem. Zajištění náhradního vozidla po celou dobu servisních prací za zvýhodněnou cenu. Dále nabízíme prodej neoriginálních dílů a příslušenství, pneumatik, autobateriíí a svářecí techniky.

 

Sazba servisu (1 hodina práce): 740 Kč bez DPH

Sleva 5 % pro naše věrné zákazníky!


PROGRAM NÁHRADNÍCH VOZIDEL MITSUBISHI

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivost řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

  • náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors
  • vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
  • každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
  • ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Pokud se do autorizovaných servisů objednáváte přes webový formulář ON-LINE SERVIS, lze v objednávce rovnou označit, zdali po dobu opravy Vašeho vozu budete mít o náhradní vůz Mitsubishi za zvýhodněných podmínek zájem.

Níže uvádíme přehled a doporučené ceny půjčovného náhradních vozidel (jejich konkrétní dostupnost a podmínky se mohou v jednotlivých autorizovaných servisech lišit):

Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC 5MT
Denní půjčovné 422 Kč
Cena za 1 km při překročení denního limitu 100 km: 3,20 Kč za km


img-20170925-083706.jpg Servis vozidel

Michal Gábel, DiS.

E-mail: gabel@unikom.cz

Mobil:  602 563 067

 

 

 

BONUS+

 bonus.jpg

 

Asistenční služba MAP

map.jpg

 

Výměna čelních skel

- všechny typy vozidel (osobní, užitkové, nákladní..)

- o vše se postaráme vč. vyřízení poj.události

 skla.jpg